Başvuru için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.
Üniversitemiz web sayfasında yer alan Başvuru Formu için (Tıklayınız) ıslak imzalı olarak doldurulup danışman onayı ve mali uygunluk tamamlandıktan sonra, başvurular şahsen veya kargo yolu ile Dekanlık/Müdürlük sekreterliklerine yapılmalıdır.
Fakülte/Müdürlük Sekreterlikleri E-Mail Adresleri
Fen Edebiyat Fakültesi fef@dogus.edu.tr
Hukuk Fakültesi hf@dogus.edu.tr
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi iibf@dogus.edu.tr
Meslek Yüksekokulu myo@dogus.edu.tr
Mühendislik Fakültesi mf@dogus.edu.tr
Sanat ve Tasarım Fakültesi stf@dogus.edu.tr
Fakülte/Yüksekokulu sekreteri tarafından öğrencilerden gelen başvuru formu, Program Başkanı/Danışmandan onay alınarak Öğrenci İşleri Müdürlüğüne iletilecektir.
Öğrenci İşleri Müdürlüğü, öğrencilerin sınava girecek oldukları dersleri öğrenci otomasyon sistemine ekleyecek ve öğrencilere bilgilendirme için e posta gönderecektir.
Mali İşler Onayı:
Kredi kartı ile yapılacak ödemeler Çengelköy veya Dudullu Yerleşkelerinde fiziksel postan tek çekim ile yapılacaktır. Havale/EFT ile yapılacak ödemeler için banka hesap bilgilerimiz aşağıda paylaşılmaktadır.
BANKA HESAP BİLGİLERİ:
TÜRK EKONOMİ BANKASI (TEB)
IBAN : TR75 0003 2000 0000 0017 0219 74
YAPI KREDİ BANKASI
IBAN : TR51 0006 7010 0000 0095 7642 73
**Ö N E M L İ ** HAVALE YAPAN ÖĞRENCİLER AÇIKLAMA KISMINA AD SOYAD VE OKUL NUMARASINI MUTLAKA YAZMALIDIR!
Uygulama esasları için Tıklayınız